ТВ-Видео » КГУ «Общеобразовательная школа №10»
«№10 жалпы білім беретін мектеп»
Қабылдау бөлімі:
+7(727) 394 83 35
Есепші бөлімі:
+7(727) (727) 394 83 95
нұсқасы
Алматы қаласы ТЖД мектеп оқушыларына арналған онлайн-дәріс / Онлайн-лекция по ЧС
қаңтар
Алматы қаласы ТЖД мектеп оқушыларына арналған онлайн-дәріс /
25.01.2024 ж. Алматы қаласы ТЖД мектеп оқушыларына "Жер сілкінісіне дейін, жер сілкінісі кезінде және одан кейінгі халықтың іс-әрекеттері" тақырыбында онлайн-дәріс өткізді ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 25.01.2024 г. ДЧС города Алматы провели онлайн-лекцию для учащихся школы на тему: «Действия населения до, во время и после землетрясения»
«Бес асық» ойыны
қараша
«Бес асық» ойыны
Оқу-ағарту министрлігінің Тәрбие жұмысы және қосымша білім беру департаментінің мәліметіне сәйкес, 17 қарашада мектебіміздің оқушылары арасында ұлттық ойындар челленджі өтті. Оқушылар «Бес асық» ойынын  ойнады. 📌Челлендждің мақсаты — білім алушыларды рухани-адамгершілік, эстетикалық, патриоттық бағытта тәрбиелеу, мәдени құндылықтарды сақтау және ұлттық ойындарды дәріптеу. «Ұлттық ойындар – адамға қанат бітіріп, шабыттандыратын ғажайып сайыстар, ол денсаулықтың ғана емес, өмір үйлесімділігінің
Біздің чемпиондарымыз!/ Наши чемпионы!
қараша
Біздің чемпиондарымыз!/ Наши чемпионы!
Абу-Дабиде 1 қарашадан бастап джиу-джитсудан 15-ші әлем чемпионаты басталды . Жарыс нәтижелері бойынша біздің 4 А сынып оқушылары тамаша нәтиже көрсетті🤩 ПАК АЛЕКСАНДР 1 орын - Алтын алқа АНГАРБАЕВА  САМИРА 2 орын - күміс алқа БАӘ Джиу-джитсу федерациясы Abu Dhabi Jiu-Jitsu Pro-мен бірлесіп ұйымдастыратын жарыстарға әлемнің түкпір-түкпірінен келген жетекші кәсіби спортшылар қатысады. Кішкентай жеңімпаздарымызды құттықтаймыз !!!
Біздің спортшылармыз!/ Наши спортсмены
қазан
Біздің спортшылармыз!/ Наши спортсмены
Волейболдан Бостандық ауданы мектептері арасында өткізілген жарыста мектеп командасы жеңіске жетті. Жарайсыздар!!! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- В соревнованиях по волейболу среди школ Бостандыкского района победу одержала команда школы. Молодцы!!!
Қалалық байқау "Жауынгерлік парақ" / Городской конкурс "Боевой листок"
қыркүйек
Қалалық байқау "Жауынгерлік парақ" / Городской конкурс "Боевой листок"
Мектебіміздің 9 А сынып оқушысы Безлепкина Анастасия қалалық байқау "Жауынгерлік парақ" бойынша  бас жүлдеге ие болды. Жетекшісі: Сембаев Кайрат Куанышбаевич. ______________________________________________________________________________________________________________________ Безлепкина Анастасия, ученица 9 А класса нашей школы, получила Гран-При городского конкурса "БОЕВОЙ ЛИСТОК". Руководитель: Сембаев Кайрат Куанышбаевич.
Мектепшілік театр “Өркен”/ “Кішкентай адам”
мамыр
Мектепшілік театр “Өркен”/ “Кішкентай адам”
Мектепшілік театр “Өркен”  ____________________________ Школьный театр “Өркен” “Кішкентай адам” [media=https://www.instagram.com/reel/CsDoiEdscGV/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==]